WEBÁRUHÁZ

Látogasson el webáruházunkba és böngésszen több mint 10.000 minőségi, tartósan alacsony árú alkatrészből.

Habi Webáruház

A HABI Kft. Alkatrész Kereskedelmi Hálózata dinamikus csapatába,

önálló döntéseket hozni képes munkatársakat keres

BESZERZŐ

pozícióba.

Versenyképes alapfizetés és teljesítménybérezés, cafeteria, útiköltség térítés, korszerű munkakörnyezet, éves projekt bónusz.

Főbb feladatok:

  • beszerzési források felkutatása
  • új beszerzési kapcsolatok létesítése
  • belföldi és külföldi árubeszerzés
  • nemzetközi kapcsolatépítés és kapcsolattartás
  • beszállítói tárgyalások és tenderek levezetése

Szükséges:

  • felsőfokú műszaki vagy közgazdasági végzettség
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előny:

  • beszerzésben vagy értékesítésben szerzett tapasztalat
  • második idegen nyelv ismerete
  • mezőgazdasági gépalkatrészek ismerete

Munkavégzés helye: Kiskunhalas

Hozzájárulok, hogy a Habi Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. a pályázat kapcsán a rendelkezésére bocsátott dokumentumokat és személyes adataimat a pályázat lezárulásáig kezelje.