WEBÁRUHÁZ

Látogasson el webáruházunkba és böngésszen több mint 10.000 minőségi, tartósan alacsony árú alkatrészből.

Habi Webáruház

A HABI Kft. Alkatrész Kereskedelmi Hálózata dinamikus csapatába,

önálló döntéseket hozni képes munkatársakat keres

KÖNYVELŐ

pozícióba.

Átlag feletti fizetés, egyéni megegyezés alapján, 8 órás, határozatlan idejű, bejelentett jogviszony, cafeteria, útiköltség támogatás, korszerű munkaeszközök (notebook, okostelefon, szoftver előfizetések), fiatalos, modern munkakörnyezet

Főbb feladatok:

  • Napi operatív könyvelés, szakterületi adminisztrációs feladatok ellátása (számlák feldolgozása, gazdasági események naprakész könyvelése)
  • A magyar hatályos jogszabályok szerinti számviteli nyilvántartások vezetése
  • Tárgyi eszköz kezeléssel kapcsolatos feladatok ellátása (beszerzés figyelése, aktiválás, értékcsökkenés-, selejtezés elszámolása, leltár készítés)

Szükséges:

  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Mérlegképes könyvelői regisztráció
  • 2-5 év pénzügyi és számviteli tapasztalat, aktív könyvelői gyakorlat
  • Magyar számviteli és adószabályok naprakész ismerete, változások nyomon követése
  • MS Office használatban való jártasság
  • Kiváló kommunikációs képesség mind szóban, mind írásban

Munkavégzés helye: Kiskunhalas