WEBÁRUHÁZ

Látogasson el webáruházunkba és böngésszen több mint 10.000 minőségi, tartósan alacsony árú alkatrészből.

Habi Webáruház

A HABI Kft. Alkatrész Kereskedelmi Hálózata dinamikus csapatába,

önálló döntéseket hozni képes munkatársakat keres

SZAKÜZLETVEZETŐ

pozícióba.

Átlag feletti fizetés és teljesítménybérezés, munkaruha, útiköltség térítés, korszerű munkakörnyezet.

Főbb feladatok:

  • szaküzletvezetői feladatok ellátása
  • forgalomnövelés
  • kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, vevőkör bővítése,
  • szaküzletben való értékesítés

Szükséges:

  • kereskedelmi, műszaki érdeklődés,
  • 5 év kereskedelemben eltöltött gyakorlat,
  • boltvezetői tapasztalat,
  • „B” kategóriás jogosítvány,
  • felhasználói számítógépes ismeretek

Előny: mezőgazdasági gépalkatrészek ismerete

Munkavégzés helye:

  • Budapest
  • Dunaföldvár
  • Kecskemét
  • Kiskunlacháza
  • Székesfehérvár
  • Tamási

Hozzájárulok, hogy a Habi Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. a pályázat kapcsán a rendelkezésére bocsátott dokumentumokat és személyes adataimat a pályázat lezárulásáig kezelje.

HABI Logó