WEBÁRUHÁZ

Látogasson el webáruházunkba és böngésszen több mint 10.000 minőségi, tartósan alacsony árú alkatrészből.

Habi Webáruház

A HABI Kft. Alkatrész Kereskedelmi Hálózata dinamikus csapatába,

önálló döntéseket hozni képes munkatársakat keres

CSOMAGKÜLDŐ

pozícióba.

Átlag feletti fizetés, egyéni megegyezés alapján, munkaruha, útiköltség térítés, korszerű munkakörnyezet.

Főbb feladatok:

  • cikkek csomagolása, címkézése
  • GLS és MPL csomagok összekészítése, revideálása és kezelése
  • Raktári tárhelyekről történő komissiózás, előkészített lista alapján, előírt folyamat szerint

Szükséges:

  • Önálló, precíz és gyors munkavégzés
  • Műszaki érdeklődés
  • Jó fizikai állóképesség
  • Alap szintű számítógépes ismeretek
  • Raktározásban szerzett tapasztalat

Előny:

  • Csomagküldés, postai tapasztalat

Munkavégzés helye: Kiskunhalas

Hölgyek jelentkezését is várjuk.

Hozzájárulok, hogy a Habi Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. a pályázat kapcsán a rendelkezésére bocsátott dokumentumokat és személyes adataimat a pályázat lezárulásáig kezelje.