WEBÁRUHÁZ

Látogasson el webáruházunkba és böngésszen több mint 10.000 minőségi, tartósan alacsony árú alkatrészből.

Habi Webáruház

A HABI Kft. Alkatrész Kereskedelmi Hálózata dinamikus csapatába,

önálló döntéseket hozni képes munkatársakat keres

LOGISZTIKAI DOLGOZÓ

pozícióba.

Átlag feletti fizetés, egyéni megegyezés alapján, munkaruha, útiköltség térítés, korszerű munkakörnyezet.

Főbb feladatok:

  • Területére előírt rend és rendszer fenntartása
  • Szállítmányok tételes átvétele
  • Árukészlet betárolása a raktárba
  • Megrendelések kiszedése a raktári helyekről
  • Szállítmányok összekészítése
  • Anyagmozgatás

Szükséges:

  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Jó fizikai állóképesség
  • Szakmai tapasztalatra nincs szükség, teljeskörű oktatást biztosít a cég
  • Minimális számítógépes ismeret

Előny, de nem feltétel:

  • Raktározási tapasztalat
  • Targonca vezetői engedély
  • Műszaki végzettség
  • Szerelői tapasztalat
  • Mezőgazdasági gépalkatrészek ismerete

Munkavégzés helye:

  • Kiskunhalas

Hozzájárulok, hogy a Habi Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. a pályázat kapcsán a rendelkezésére bocsátott dokumentumokat és személyes adataimat a pályázat lezárulásáig kezelje.