WEBÁRUHÁZ

Látogasson el webáruházunkba és böngésszen több mint 10.000 minőségi, tartósan alacsony árú alkatrészből.

Habi Webáruház

A HABI Kft. Alkatrész Kereskedelmi Hálózata dinamikus csapatába,

önálló döntéseket hozni képes munkatársat keres

PÉNZÜGYI - GAZDASÁGI VEZETŐ

pozícióba.

Versenyképes diplomás vezetői fizetés, egyéni megegyezés alapján, 8 órás, határozatlan idejű, bejelentett jogviszony, cafeteria, útiköltség támogatás, korszerű munkaeszközök (notebook, okostelefon, szoftver előfizetések), fiatalos, modern munkakörnyezet

Főbb feladatok:

  • Működteti a pénzügyi-gazdasági kontrolling rendszert. Jelzi a terv-tény eltéréseket, és jobbító javaslatot tesz
  • Méri a cég gazdaságosságát, gondoskodik az optimális adózásról.
  • Kézben tartja a könyvelési, pénzügyi, munkaügyi területet
  • Felméri a gazdasági döntések gazdaságossági és adóügyi vonzatát
  • A céget a gazdaságos működés irányába struktúrálja
  • Elkészíti az 1-3 éves üzleti tervet és a kapcsolódó költségvetést
  • Folyamatosan monitorozza és felügyeli a vevői és szállítói kintlévőségeket, diverzifikál
  • Gondoskodik a finanszírozási kérdésekről: banki kapcsolattartás és versenyeztetés, hitel, pénzügyi termékek, fedezeti és treasury ügyletek
  • Működteti a vállalat gazdasági IT részét
  • Koordinálja a pályázatokat
  • Tárgyal gazdasági és pénzügyi partnerekkel

Szükséges:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Legalább 3 év vezetői és 5 év pénzügyi és számviteli tapasztalat
  • Magyar számviteli és adószabályok naprakész ismerete, változások nyomon követése
  • Elemzői, szervezői és problémamegoldó képesség
  • Kiváló kommunikációs képesség mind szóban, mind írásban
  • MS Office használatban való jártasság

Munkavégzés helye: Kiskunhalas